Program mistrovství

Čtvrtek 10.05.2018

Od 15:00 je možný příjezd do areálu a ubytování na místě.
19:00 - 21:00 - PREZENCE závodníků, přejímka psů

Pátek 11.05.2018

10:00 - 12:00 - PREZENCE závodníků, přejímka psů

Parkur A (Agility)
  • 12:00 - 13:00 - prohlídka parkurů (60 minut)
  • 13:00 - hra Power & Speed pro kategorii A1 (Alice Boháčová)
  •         - hra Power & Speed pro kategorii A2/A3 (Sabrina Hauser)
  •         - Oldies - První kolo závodu (Agility) (Ivana Kirik)
Parkur J (Jumping)
  • 12:00 - 13:00 - prohlídka parkurů (60 minut)
  • 13:00 - Speciální závod - 1.kolo (Jumping) (Ivana Kirik)
  •         - Tachyon Trophy A1 kategorie (Jumping) (Alice Boháčová)
18:00 Vyhlášení výsledků pátečních soutěží
19:00 - 20:00 - PREZENCE závodníků, přejímka psů

Sobota 12.05.2018

07:00 - 08:00 PREZENCE závodníků, přejímka psů

Parkur A (Agility)
  • 08:00 - 09:00 - prohlídka parkuru (60 min)
  • 09:00 - Speciální závod - 2.kolo (Agility) (Alice Boháčová)
  • 13:30 - 14:30 - prohlídka parkuru (60 min)
  • 14:30 - Závod družstev - První kolo(Agility) (Ivana Kirik)
Parkur J (Jumping)
  • 08:00 - 09:00 - prohlídka parkurů (60 min)
  • 09:00 - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping) (Sabrina Hauser)
  •         - Mistrovství jednotlivců A1 kategorie - První kolo (Jumping) (Ivana Kirik)
13:15 Vyhlášení dopoledních běhů
  • 13:30 - 14:30 - prohlídka parkuru (60 min)
  • 14:30 - Mistrovství jednotlivců A2/A3 kategorie - První kolo (Jumping) (Sabrina Hauser)
  •         - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping) (Alice Boháčová)
Vyhlášení výsledků sobotních běhů

Neděle 13.05.2018

Parkur A (Agility)
  • 08:30 - 09:00 - prohlídka parkurů (60 min)
  • 09:00 - Oldies - Třetí kolo závodu (Agility) (Sabrina Hauser)
  • 10:30 - Speciální závod - Finále(Agility) (Sabrina Hauser)
  • 12:00 - 12:30 Prohlídka parkuru
  • 12:30 - Mistrovství jednotlivců A1 kategorie - Finále (Agility) (Sabrina Hauser)
  • 14:00 - 14:30 Prohlídka parkuru
  • 14:30 - Mistrovství jednotlivců A2/A3 kategorie - Finále (Agility) (Ivana Kirik)
Parkur J (Jumping)
  • 08:00 - 09:00 - prohlídka parkurů (60 min)
  • 09:00 - Závod družstev - Finále (Jumping) (Alice Boháčová)

17:30 Vyhlášení nedělních a celkových výsledků
18:30 Ukončení mistrovství


Časy jsou orientační, podrobnější časový harmonogram bude zveřejněn na místě.
Změny jsou vyhrazeny dle aktuální situace.


 


Česky English

Garant akce

Klub BCCCZ

Hlavní sponzor

inSPORTline

Mediální partneři

Psí sporty

Sponzoři

Výroba překážek

Mush Go

Spokojeny pes


 |  Design by: J.L.