Program mistrovství
Čtvrtek 09.05.2019
Od 16:00 je možný příjezd do areálu a ubytování na místě.
19:00 - 20:00 - PREZENCE závodníků, přejímka psů
Pátek 10.05.2019
10:00 - 12:00 - PREZENCE závodníků, přejímka psů
Parkur A (Agility)
- 12:05 - 13:00 - prohlídka parkuru (55 minut)
- 13:00 - hra Power & Speed pro kategorii A2/A3 (Manca Mikec)
- - prohlídka parkuru pro Oldies (Agility) (30 minut)
- Oldies - První kolo závodu (Agility) (Bernd Hüppe)
- - prohlídka parkuru pro A1 (30 minut)
- hra Power & Speed pro kategorii A1 (Agility) (Bernd Hüppe)
Parkur B (Jumping)
- 12:05 - 13:00 - prohlídka parkuru (55 minut)
- 13:00 - Speciální závod - 1.kolo (Jumping) (Vendula Hausnerová)
- - prohlídka parkuru pro A1 (30 minut)
- Tachyon Trophy A1 kategorie (Jumping) (Manca Mikec)
20:00 Vyhlášení výsledků pátečních soutěží
Sobota 11.05.2019
07:00 - 08:00 PREZENCE závodníků, přejímka psů
Parkur A (Agility)
- 08:00 - 09:00 - prohlídka parkuru (60 min)
- 09:00 - Speciální závod - 2.kolo (Agility) (Manca Mikec)
- - prohlídka parkuru družstev (60 minut)
- Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility) (Vendula Hausnerová)
Parkur B (Jumping)
- 08:00 - 09:00 - prohlídka parkuru (60 min)
- Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping) (Vendula Hausnerová)
- - prohlídka parkuru pro A2 / A3 (60 minut)
- Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping) (Bernd Hüppe)
- - prohlídka parkuru Oldies (30 minut)
- Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping) (Manca Mikec)
- - prohlídka parkuru A2/A3 (60 minut)
- Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping) (Bernd Hüppe)
19:30 Vyhlášení výsledků sobotních běhů
Neděle 12.05.2019
Parkur A (Agility)
- 09:30 - 10:00 - Prohlídka parkuru Speciální závod FINÁLE (30 min)
- 10:00 - Speciální závod - Finále (Agility) (Vendula Hausnerová)
- - prohlídka parkuru pro A1 (30 minut)
- Mistrovství jednotlivců A1 kategorie - Finále (Agility) (Bernd Hüppe)
- - prohlídka parkuru pro A2/A3 (60 minut)
- Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility) (Manca Mikec)
Parkur B (Jumping)
- 10:00 - 10:30 - prohlídka parkuru (30 min)
- 10:30 - Oldies - Třetí kolo závodu (Jumping) (Vendula Hausnerová)
Parkur C (Agility)
- 07:00 - 08:00 - prohlídka parkuru (60 min)
- 08:00 - Závod družstev - Finále (Agility štafeta) (Bernd Hüppe)
17:30 Vyhlášení nedělních a celkových výsledků
18:00 Ukončení mistrovství
Časy jsou orientační, podrobnější časový harmonogram bude zveřejněn na místě.
Změny jsou vyhrazeny dle aktuální situace.