Program mistrovství

Čtvrtek 09.05.2019

Od 16:00 je možný příjezd do areálu a ubytování na místě.
19:00 - 20:00 - PREZENCE závodníků, přejímka psů

Pátek 10.05.2019

10:00 - 12:00 - PREZENCE závodníků, přejímka psů

Parkur A (Agility)
  • 12:05 - 13:00 - prohlídka parkuru (55 minut)
  • 13:00 - hra Power & Speed pro kategorii A2/A3 (Manca Mikec)
  •          - prohlídka parkuru pro Oldies (Agility) (30 minut)
  •         Oldies - První kolo závodu (Agility) (Bernd Hüppe)
  •          - prohlídka parkuru pro A1 (30 minut)
  •         hra Power & Speed pro kategorii A1 (Agility) (Bernd Hüppe)
Parkur B (Jumping)
  • 12:05 - 13:00 - prohlídka parkuru (55 minut)
  • 13:00 - Speciální závod - 1.kolo (Jumping) (Vendula Hausnerová)
  •          - prohlídka parkuru pro A1 (30 minut)
  •         Tachyon Trophy A1 kategorie (Jumping) (Manca Mikec)
20:00 Vyhlášení výsledků pátečních soutěží

Sobota 11.05.2019

07:00 - 08:00 PREZENCE závodníků, přejímka psů

Parkur A (Agility)
  • 08:00 - 09:00 - prohlídka parkuru (60 min)
  • 09:00 - Speciální závod - 2.kolo (Agility) (Manca Mikec)
  •          - prohlídka parkuru družstev (60 minut)
  •         Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility) (Vendula Hausnerová)
Parkur B (Jumping)
  • 08:00 - 09:00 - prohlídka parkuru (60 min)
  •         Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping) (Vendula Hausnerová)
  •          - prohlídka parkuru pro A2 / A3 (60 minut)
  •         Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping) (Bernd Hüppe)
  •          - prohlídka parkuru Oldies (30 minut)
  •         Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping) (Manca Mikec)
  •          - prohlídka parkuru A2/A3 (60 minut)
  •         Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping) (Bernd Hüppe)
19:30 Vyhlášení výsledků sobotních běhů

Neděle 12.05.2019

Parkur A (Agility)
  • 09:30 - 10:00 - Prohlídka parkuru Speciální závod FINÁLE (30 min)
  • 10:00 - Speciální závod - Finále (Agility) (Vendula Hausnerová)
  •         - prohlídka parkuru pro A1 (30 minut)
  •         Mistrovství jednotlivců A1 kategorie - Finále (Agility) (Bernd Hüppe)
  •         - prohlídka parkuru pro A2/A3 (60 minut)
  •         Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility) (Manca Mikec)
Parkur B (Jumping)
  • 10:00 - 10:30 - prohlídka parkuru (30 min)
  • 10:30 - Oldies - Třetí kolo závodu (Jumping) (Vendula Hausnerová)
Parkur C (Agility)
  • 07:00 - 08:00 - prohlídka parkuru (60 min)
  • 08:00 - Závod družstev - Finále (Agility štafeta) (Bernd Hüppe)

17:30 Vyhlášení nedělních a celkových výsledků
18:00 Ukončení mistrovství


Časy jsou orientační, podrobnější časový harmonogram bude zveřejněn na místě.
Změny jsou vyhrazeny dle aktuální situace.


 


Česky English

Partner

Klub BCCCZ

Hlavní sponzor

inSPORTline

Sponzoři

HEIPARK Tošovice

Univerzitní Sportovní Klub - Slezská univerzita v Opavě

Mush Go

Spokojeny pes

Výroba překážek

SNACK BAR

Lucy&Yv - doplňky pro pejsky

Dogres rezervační systém pro psí sporty

Spizirna 1902

Glejdy voditka

Wallachianflower

MOUNTAIN SUPPLEMENTS


 |  Design by: J.L.